پاکت اداری و اسنادی

پاکت های اداری و اسنادی یک ابزارمهم  برای هر سازمان و ارگان ویا شرکت ها میباشد. از پاکت ها برای محافظت از مدارک مهم و ارسال آنها به صورت ایمن و مطمئن استفاده می گردد. پاکت های اداری و اسنادی در ابعاد گوناگون و برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند مانند نامه ها، فاکتورها، قرارداد ها و سایر اسناد.

انواع پاکت های اداری و اسنادی

پاکت ها از مواد مختلفی ساخته میشوند،به عنوان مثال میتوان پاکت نخودی را ذکر کرد که از تفاله نیشکر تولید میشود. مواد سازنده پاکت در دوام و قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است.نوع دیگر پاکت گراف است که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

ارزان ترین پاکت ها ،پاکت های کاغذی هستند. از این نوع پاکت بیشتر برای فاکتورها و نامه های روزمره استفاده میشود.

پاکت های کاغذ کرافت قوی تر از پاکت های کاغذی ساده هستند و برای محافظت از اسناد مهم تر مناسب هستند.

اندازه پاکت ها مانند جنس اآنها تنوع دارد و در اندازه های استاندارد تولید و به فروش میرسند.از سایزهای استاندارد میتوان به  A2 ,A3 ,A4 ,A5 ,اشاره کرد که بشترین مصرف در بین اندازه های گوناگون پاکت است. اندازه های سفارشی نیز قابلیت تولید و فروش دارن.اگر شما برای محصول خود دنبال پاکت با اندازه ای از اندازه ای استاندارد دارید میتوانید سایز دلخواه خود را برای تولید سفارش دهید.

میتوان گفت کوچکترین انواع پاکت ها ،پاکت نامه باشد که برای اسناد و نامه هایی که در کاغذ کوچکتر نوشته شده اند مناسب باشد.

پاکت های نامه استاندارد اندازه متوسطی دارند و برای انواع مختلفی از اسناد مناسب هستند.

پاکت های اداری و انادی را بصورت چاپ شده نیز میتوان دید که به سفارش ادارات و ارگانها و یا کسب و کارها چاپ شده که به مدارک داخل پاکت رسمیت بدهد.

انتخاب پاکت اداری و اسنادی مناسب

انتخاب نوع پاکت و اندازه مناسب پاکت بستگی به اسناد و مدارک شما دارد تا بتوانید بهترین نوع پاکت در اندازه مناسب را انتخاب کنید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *